O Nas!


Stale rosnące ceny wody pitnej oraz koszty związane z odprowadzaniem ścieków zmuszają wielu ludzi do szukania tańszych rozwiązań, które gwarantują oszczędność wody i pieniędzy oraz wspierają dbałość o środowisko. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zawierającą szereg rozwiązań dla użytkowania wody deszczowej. Szeroka gama produktów oraz indywidualne podejście do każdego klienta umożliwia dobór odpowiedniego systemu. Stale rozszerzamy naszą ofertę o nowe technologie i produkty zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

 

                                                                                             Pogromcy deszczu

 

Firma specjalizuje się w sprzedaży zbiorników, akcesoriów do przydomowych oczyszczalni ścieków oraz systemów do magazynowania wody deszczowej.

Towary dostępne w naszej ofercie produkowane są w Niemczech. Najwyższa jakość potwierdzona jest atestem Instytutu Badawczego Gospodarki Ściekowej PIA - Prüfinstitut für Abwassertechnik GmbH w Aachen.

Jesteśmy jedną z niewielu firm na rynku polskim skupiającą w swojej ofercie produkty liderów rynku z branży oczyszczania ścieków i zagospodarowania wód opadowych. Posiadamy stałych partnerów niemieckich potentatów w branży przydomowych oczyszczalni ścieków oraz systemów magazynowania wody deszczowej.

 

Nasi specjaliści posiadą konieczną wiedzę i doświadczenie, aby pomóc Państwu w doborze odpowiedniego systemu i chętnie odpowiedzą na Państwa pytania. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do zakupów.

 

„Pogromcy deszczu” - produkty wysokiej jakośći w przystępnej cenie.